Kapcsolódás......

IT Alkalmazás Specialista - SAP

Lokáció: BUDAPEST, HUNGARY Fizetés: Salary Negotiable
Szektor: Informatika Foglalkoztatás jellege: Közvetítés
Foglalkoztatás jellege: N/A Jelentkezések: 1
Megosztva: kb. 2 hónapja Referencia szám: X3-436788

Ügyfelünk összetett és innovatív alkatrészek, szerszámok és gépek egyik vezető tervezője, gyártója és beszállítója. Ügyfeleik világmárkákat forgalmazó vezető vállalatok, 6 különböző ágazatból: szépségápolás, otthon és kertgondozás, baba és gyermekgondozás, sport és életmód, autóipar, egészségügyi megoldások.

Vállalatuk új munkatársat keres

IT ALKALMAZÁS SPECIALISTA

pozícióba.

Feladatok:

Az SAP követelmények elemzése a szakterületekkel való közvetlen együttműködésben

Az SAP területet érintő folyamatok bevezetésének, kibővítésének és optimalizálásának irányítása

Az SAP rendszer testreszabása és azok bevezetésének irányítása

Az SAP rendszer folyamatos működésének támogatása

A kulcsfelhasználók képzésének biztosítása

Külső tanácsadó cégekkel való együttműködés, teljes vagy részprojektek esetén

Ipar 4.0 / MES bevezetése (Manufacturing Execution System)

Elvárások:

Felsőfokú informatikai műszaki végzettség, (informatika, ipari mérnöki szak), vagy hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

SAP ECC 6.0 legalább 2 modul ismerete (MM, WM, SD, PP) gyártási és raktári modulokban szerzett tapasztalat előny

Az ismeretek testreszabása a fentebb megnevezett modulokban

ABAP, SAP, lekérdezési ismeretek előnyt jelent

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Szervezett és önálló munkavégzés

Amit partnercégünk kínál:

Versenyképes jövedelem

Cafeteria juttatás

Kiemelt útiköltség-térítés

Kötetlen munkaidő

Multinacionális, modern munkakörnyezet

Képzési és fejlődési lehetőségek

Lokáció: Veszprém megye