Kapcsolódás......

Full stack Java - JavaScript developer

Lokáció: BUDAPEST, HUNGARY Fizetés: Salary Negotiable
Szektor: Informatika Foglalkoztatás jellege: Közvetítés
Foglalkoztatás jellege: N/A Jelentkezések: N/A
Megosztva: 2 hónapja Referencia szám: X3-430840

Partnercégünk nemzetközi szoftverfejlesztéssel és tanácsadással foglalkozik szolgáltatásmenedzsment folyamatokra szakosodva. Megbízónk új kollégát keres csapatába az alábbi pozíció betöltésére:

Full stack Java fejlesztő

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • Szoftverfejlesztőként egy scrum csapat tagja leszel, ahol együtt dolgozol néhány másik fejlesztővel, egy designerrel, egy scrum masterrel és egy tesztelővel. Náluk a szoftverfejlesztők munkája nem csak programozásból áll, így a kódoláson kívül neked is számos egyéb feladatod és felelősséged lesz. Részt veszel majd a projektek előkészítésében, megtervezésében. Előfordulhat, hogy egy adott cél elérése érdekében több csapatnak is együtt kell működnie, ilyenkor jól jön, ha segíteni tudsz ennek minél hatékonyabb lebonyolításában.
  • Az implementáció során nagy hangsúlyt fektet partnercégünk a kódminőségre, ezért gyakran veszel majd részt pair programmingban és code review-kban. Tapasztalt fejlesztőként szereped lesz az újoncok mentorálásában is. Fontos, hogy jól és érthetően tudj magyarázni.

A cég által használt főbb technológiák:

  • Frontend: Vue.JS, Knockout.JS, Semantic UI, Typescript, Less, NodeJS, Gulp, Webpack, Jasmine/Karma, Bulma, JavaScript, ES6+,
  • Backend: Java 11, Node.JS, Maven/Gradle, Spring boot, JPA/Hibernate, JAX-RS/Jersey, Resteasy, Jackson, Guava, DI/Guice, Slf4j, Logback, Lombok, Swagger, Junit, Mockito, Selenium, Rest-assured
  • code review, pair programming, unit testing, RESTful, web application, (micro)services, continuous delivery, Jenkins, Docker, Kubernetes, Jira.

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • legalább 4 év tapasztalattal rendelkezel full stack területen (Java és JavaScript)
  • nyitott vagy front-end és back-end fejlesztésre is
  • szenvedélyed a szoftverfejlesztés
  • fontos neked, hogy a forráskód könnyen érthető és karbantartható legyen
  • jól kommunikálsz és magabiztosan beszélsz angolul
  • előny, ha van tapasztalatod mind Java, mind JavaScript nyelveken, van DevOps tapasztalatod és dolgoztál már Agile környezetben

Amit a cég nyújt:

  • Szabadságot a munkádban
  • Innovatív környezetet, ahol számít a véleményed
  • Fejlődési lehetőségeket: két hetente egy napot személyes fejlődésedre fordíthatsz, lehetőséged van konferenciák látogatására is (évente egyszer saját konferenciát is szervez a cég)
  • Nemzetközi munkakörnyezet: napi szinten kommunikálnak holland és német munkatársaikkal
  • Nyitott vállalati kultúra, családias légkör, és segítőkész munkatársak
  • Értékek, amiket képviselnek: szabadság, bizalom és felelősség
  • Egyetlen, standardizált web alkalmazás fejlesztésén dolgozik a cég, éppen ezért nagy hangsúlyt fektetnek a termékük minőségére és használhatóságára.
  • Cégük egy gyönyörűen felújított irodában található, Budapest központjában, a Fővám tér közelében. A légkör családias, ezért ha kérdésed van, mindig számíthatsz munkatársaid segítségére. Ezen kívül számos lehetőséget biztosít a cég személyes fejlődésedre is.
  • Látogass el a cég irodájába, ha jelentkezés előtt szeretnél körbe nézni náluk! Egyeztessünk időpontot, és szívesen körbe vezetnek, egy kávé mellett pedig a felmerülő kérdéseidre is örömmel válaszolnak!

Lokáció: Budapest, V. kerület

Kontakt:

Elérhetőség: Uri Bernadett / bernadett.uri@reed.com / +36 1 88 33 508