Kapcsolódás......

Front-end fejlesztő (Angular 2+)

Lokáció: BUDAPEST, HUNGARY Fizetés: Salary Negotiable
Szektor: Informatika Foglalkoztatás jellege: Közvetítés
Foglalkoztatás jellege: N/A Jelentkezések: 1
Megosztva: 2 hónapja Referencia szám: X3-430818

Egyedi szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnercégünk számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:
• Pénzügyi alkalmazások, banki rendszerek fejlesztése modern technológiákkal, melyek a cég ügyfeleit magas szinten támogatják
• A piacon egyedülálló szemléletmóddal különböző Front-end projekteken való részvétel
• Szoros együttműködés a tesztelői csapattal
• Fejlesztések dokumentálása

Elvárások:
• 2+ év tapasztalat az alábbi technológiákkal: HTML(5), CSS(3), JavaScript
• 1+ év Angular 2+ fejlesztési tapasztalat
• Problémamegoldó és kreatív szemléletmód
• Nyitottság új dolgok megtanulására
• Hatékonyan tudj dolgozni csapatban és sikeresen együttműködni másokkal

Előnyök:
• Ismeret az alábbi technológiákkal: TypeScript / Bootstrap / React.JS / Ajax
• Van tapasztaltod a Java / Scala fejlesztésben
• Ismered a CI/CD folyamatokat
• Használtad már a Kubernetes / Docker technológiákat
• Ismered és gyakorlod az Agilis metódust
• Érdekelnek a banki rendszerek és szívesen építenél olyan megoldásokat, amik felforgatják a piacot

Amire partnercégünknél számíthatsz:
• A cég arra kér majd, hogy a legkorszerűbb technológiákkal dolgozz
• A munkaállomásod modern, gyors és megbízható lesz, hogy segítse megoldani a feladataidat, ne újabbakat adjon
• Szakmai tréningekre és kurzusokra fog a cég eljuttatni, és te is kezdeményezheted a fejlesztésedet
• Garantálja a cég a kihívásokat, de a hangulatos környezetet és a kollégáikra való maximális odafigyelést is

Lokáció: Budapest (13. Kerület)

Kontakt:
Uri Bernadett / brenadett.uri@reed.com / Tel: +36 1 8833 508