Kapcsolódás......

Beszerző

Lokáció: Fejér megye Fizetés: Salary Negotiable
Szektor: Beszerzés és ellátási lánc Foglalkoztatás jellege: Közvetítés
Foglalkoztatás jellege: N/A Jelentkezések: 1
Megosztva: 2 hónapja Referencia szám: X3-550846

Gyártó partercégünk részére keresünk Beszerző kollégákat. Lokáció: Fejér megye

Amit kínálnak:
• Dinamikus, nemzetközi, stabil háttér
• Komplex feladatok és szakmai fejlődési lehetőség
• Versenyképes fizetés
• Hosszútávú karrierlehetőség

Főbb feladatok:
• Meglévő és új beszállítókkal történő rendszeres, teljeskörű kapcsolattartás
• Új beszerzési források felkutatása
• Beszerzési döntések előkészítése és támogatása adatokkal és kimutatásokkal
• Új projektek esetén az alapanyagok, nagy értékű berendezések, beruházások beszerzési folyamatának teljes körű ügyintézése
• Projekt tevékenységek során a beszerzési osztály képviselete
• Alapanyag beszállítók kapacitásainak monitorozása, rendszeres kapcsolattartáson keresztül
• Beszerzési rendelések készítése és az ehhez kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek lefolytatása
• Árajánlatok kérése
• Tárgyalások szervezése és lebonyolítása
• Ártárgyalások lefolytatása, versenyképes árak biztosítása
• A beszerzési árak folyamatos ellenőrzése és karbantartása SAP-ben
• Szerződéskötések, ármegállapodások előkészítése és ezekhet kötődő tárgyalások, egyeztetések lefolytatása
• Hatékony munkakapcsolat a beszerzési osztályon belül, a társosztályokkal, társcégekkel és partnerekkel.

Elvárások:
• 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat (gyártói közegben szerzett tapasztalat előny)
• Tárgyalóképes Angol nyelvtudás
• B kategóriás vezetői engedély
• MS Office felhasználó szintű ismerete
• Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
• Megbízható, pontos, önálló munkavégzés