Termékfejlesztőmérnök

Gyártó és fejlesztő partnerünk részére keressük az új kollégát

Termékfejlesztő mérnök

pozícióba.

Feladatok:

  • Részvétel a meglévő és termékcsoportok tervezési, fejlesztési folyamataiban
  • Új termékek konstrukciós tervezése, meglévő termékek optimalizálása
  • Új termék gyártásba való bevezetésének, prototípus fejlesztések és építések támogatása
  • Részvétel új termékek jóváhagyásának folyamatában
  • Tűrés- és kapcsolódó analitikus számítások elvégzése
  • 3D modellezés, darabjegyzék és termék specifikációk készítése
  • Műszaki dokumentációk elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki  végzettség
  • Legalább 3 éves hasonló területen  szerzett tapasztalat
  • 3D tervezőprogram ismeret
  • Gyártástechnológiák ismerete (fém-, műanyag- és kompozit alapú anyagok területén)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Agilis, rendszercentrikus szemlélet

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Magán egészségügyi ellátás
  • Egészségkártya
  • AYCM kártya
  • Ingyenes nyelvi képzések
  • Őrzött, ingyenes parkoló
  • Modern, innovatív, nemzetközi munkakörnyezet

Lokáció: Pest megye