Supplier Quality Engineer

Amerikai tulajdonú autóipari gyártó partnerünk részére keresünk új kollégát

Beszállítói minőségügyi mérnök

pozícióba.

Feladatok:

  • Külföldi beszállítói látogatásokon való részvétel
  • Beszállítói minőségügyi problémák kezelése, felülvizsgálata
  • Beszállítói minőségi hibák kiváltó okainak meghatározása és megoldási folyamatának koordinálása
  • Beszállítói felmérések elkészítése
  • Külső, belső auditok lebonyolítása
  • Szoros együttműködés a beszerzési, tervezési és minőségügyi osztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség preferáltan minőségügyi területen
  • Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Nyugat-Európán belül utazási hajlandóság
  • Műszaki rajzolvasási készség

Előny:

  • Belső/külső auditori ismeret
  • Autóipari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • Kiemelkedő albérleti támogatás
  • Home office lehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Lokáció: Vas megye