Senior Szerszám mérnök

Autóipari gyártó és fejlesztő partnerünk részére keressük az új kollégát

Senior szerszámmérnök

pozícióba.

Feladatok:

  • Részvétel a fröccstermék kialakításában
  • Szerszámtervezés támogatása, részvétel a szerszámtervek jóváhagyásában
  • Részvétel a szerszámpróbákon, szerszámok átvétele a szerszámgyártónál
  • Gyártásindítás után 90 napig felmerülő problémák megoldása
  • Szerszámmódosítások koordinálása
  • Szerszámpróbákkal kapcsolatos kimutatások, státuszjelentések készítése
  • Kapcsolattartás szerszámgyártókkal, szerszámtervezőkkel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Min. 3-5 éves szakmai tapasztalat fröccsöntő szerszámokkal, szerszám projektek bevezetésével
  • Angol tárgyalóképes nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség és projekt szemlélet
  • Kimagasló problémamegoldó képesség
  • Magas utazási hajlandóság
  • 3D tervezői szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Jelenléti premium, Évvégi bónusz
  • Albérleti Támogatás
  • Home office lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Lokáció: Jász-Nagykun-Szolnok megye