PPAP Koordinátor

Autóipari gyártó és fejlesztő partnerünk részére keressük az új kollégát

Bemintázási koordinátor

pozícióba.

Feladatok:

  • Új termék bevezetésénél, termékváltozásnál a vevői jóváhagyáshoz szükséges dokumentáció összegyűjtése, előkészítése és benyújtása
  • Termék / alapanyag változások nyomon követése
  • Mintadarabok gyártásának, kiküldésének ügyintézése
  • A változásokról a vevő értesítése, a szükséges jóváhagyások beszerzése
  • Aktív részvétel az új termékek bevezetésének folyamatában
  • Vevőkkel való folyamatos kommunikáció főleg írásban
  • A jóváhagyási folyamat nyomon követése
  • Termékéletrajz vezetése
  • A vevői portál rendszeres frissítése
  • Folyamatos kapcsolattartás az érintett társosztályokkal

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó rendszerezési és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, proaktivitás
  • Megbízhatóság, alaposság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Jelenléti premium, Évvégi bónusz
  • Albérleti Támogatás
  • Home office lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Lokáció: Jász-Nagykun-Szolnok megye