PLC technikus

Autóipari gyártó és fejlesztő partnerünk részére keressük az új kollégát

pozícióba.

Feladatok:

  • Rábízott gépek, berendezések működésének biztosítása, a megfelelő műszaki szintjük fenntartása
  • Csavarozási rendszerek karbantartása
  • Elektromos rajzok és előírások értelmezése, a karbantartók munkájának segítése
  • Munkavégzése közben az 5S szabályainak betartása
  • Az elvégzett javításokról, munkájáról a meghatározott módon feljegyzést készít.
  • Folyamatos fejlesztések, programmódosítások által hatékonyság növelése

Elvárások:

  • Minimum technikusi végzettség
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • PLC programozási ismeretek (Siemens, Omron)
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Erősáramú és gyengeáramú villamossági ismeretek

Előny:

  • Csavarozástechnikában szerzett tapasztalat
  • Szenzorok, ipari eszközök ismerete
  • Fanuc robot ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Jelenléti premium, Évvégi bónusz
  • Albérleti Támogatás
  • Home office lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Lokáció: Jász-Nagykun-Szolnok megye