Pénzügyi munkatárs

Német hátterű, családi tulajdonú nemzetközi ügyfelünk részére – aki csomagolástechnikával foglalkozik – azonnali kezdéssel keresünk kollégát, hosszú távra:

Pénzügyi Munkatárs munkakörbe

Kinek lehet ideális a pozíció?

Teljes munkaidős, esetleg heti 35 órás lehetőséget keres, betanulást követően heti 1-2 nap otthoni munkavégzéssel,

Érettségivel és pénzügyi/könyvelési területen szerzett tapasztalattal rrendelkezik, és pénzügyi területen képzeli el a jövőjét,

Kommunikációképes német nyelvtudással rendelkezik,

SAP-t vagy más vállalatirányítási rendszert felhasználói szinten kezeli,

Hajlandó Németországba kiutazni a belépést követően 2-3 hétig tartó tréningre, amit természetesen teljeskörűen a cég finanszíroz minden kiadást tekintve,

Fóti telephelyre nem okoz gondot a bejárás, amit természetesen támogat a cég.

Milyen feladatokra lehet számítani?

A cégnél minden folyamat SAP-n keresztül megy, ebben történik a munkavégzés,

Pénzügyi és számlázási feladatok,

Kapcsolattartás a vevőkkel, a könyvelőirodával,

A rendszer naprakészen tartása,

Megrendelések, banki tranzakciók rögzítése,

A csapat többi tagjával és az ügyvezetővel együttműködni, munkájukat támogatni.