Munkavédelmi mérnök

Elektronikai szegmesben tevékenykedő gyártó partnerünk keresi új kollégáját a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Gyártásban zajló munkavédelmi folyamatok ellenőrzése, folyamatos fejlesztése
  • Belső auditokon, körbejárásokon való részvétel
  • Munkavédelmi oktatások előkészítése lebonyolítása
  • Munkabiztonsági és foglalkozás-egészségügyi szabályzatok, utasítások elkészítése
  • Hatóságokkal, társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú munkavédelmi szakmérnöki végzettség
  • Minimum 1 éves EHS területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Határozott, dinamikus személyiség

Előny:

  • Hasonló gyártó környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Étkezési hozzájárulás
  • Teljesítmény bónusz
  • Kiemelkedő útiköltség térítés
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Lokáció: Jász-Nagy-Szolnok megye