Minőségügyi supervisor

Autóipari gyártó és fejlesztő partnerünk részére keressük az új kollégát

pozícióba.

Feladatok:

  • Irányítja, ellenőrzi és értékeli a hozzárendelt munkakörökben dolgozó munkatársak tevékenységét
  • Kapcsolat tartás a vevőkkel, reklamációk kezelése, javító intézkedések meghozatala
  • Részt vesz az aduitokon, felkészíti arra a szervezetet
  • Folyamatosan felülvizsgálja az aktuális munkafolyamatokat, kidolgozza ill. javaslatokat tesz azok igény szerinti módosítására
  • Felelős a széria változás menedzseléséért együttműködve a hozzárendelt osztályokkal
  • Beszámol a menedzsmentnek a minőségirányítási rendszer működéséről és a fejlesztési szükségletekről

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Megfelelő vezetői és irányítói képesség és tapasztalat
  • Képes szervezett és önálló munkára
  • Minőségügyön szerzett legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Jelenléti premium, Évvégi bónusz
  • Albérleti Támogatás
  • Home office lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Lokáció: Jász-Nagykun-Szolnok megye