Minőségügyi rendszerkoordinátor

Autóipari gyártó és fejlesztő partnerünk részére keressük az új kollégát

pozícióba.

Feladatok:

  • A szervezet belső, minősítő és vevői auditokra történő felkészítése
  • Belső, minősítő és vevői auditok levezetése
  • Belső folyamatauditori csapat koordinációja
  • Autóipari szabványok folyamatos nyomonkövetése, változások bevezetése a helyi folyamatokba
  • Szoros együttműködés a társterületekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú minőségirányítási területen szerzett iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett 2-3 év tapasztalat
  • Minőségirányítási rendszer ismerete
  • Folyamat- és rendszerauditori tapasztalat (IATF 16949, VDA 6.3, VDA 6.5
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Magabiztos fellépés
  • Proaktív gondolkodásmód

Előny:

  • Autóipari gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Jelenléti premium, Évvégi bónusz
  • Albérleti Támogatás
  • Home office lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Lokáció: Jász-Nagykun-Szolnok megye