Mechanikus karbantartó mérnök

Papír iparban tevékenykedő gyártópartnerünk részére keressük az új kollégát

Karbantartó mérnök

pozícióba.

Feladatok:

  • Karbantartási ütemterv elkészítése, folyamatos nyomonkövetése
  • Tervezett karbantartásokban való részvétel
  • Gyártóberendezések telepítése, üzembehelyezése és karbantartásának támogatása
  • Műszakos karbantartó kollégák munkájának támogatása, oktatása
  • Közvetlen együttműködés a termelési területekkel, a termelékenység hatékonyságának javítása érdekében
  • Gép leállások kivizsgálásában, javításában való részvétel
  • Karbantartási jelentések elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 1-2 éves karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • Alapfokú  angol nyelvtudás,
  • MS Office eszközök magabiztos használata
  • Terhelhetőség, dinamizmus, proaktivitás, stressz tűrés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Éves Bónusz
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Lokáció: Heves megye