Lámpagyártási technólogus

Autóipari gyártó és fejlesztő partnerünk részére keressük az új kollégát

Lámpagyártási technológus

pozícióba.

Feladatok:

  • Lámpagyártási terület gyártási folyamatainak optimalizálása
  • Műveleti utasítások szakmai felügyelete, igény esetén módosításuk
  • Gépátállításokban való aktív részvétel
  • ESD dokumentációk felügyelete, aktualizálása
  • Termelésben adódó problémák megoldásában való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás társterületekkel

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Jelenléti premium, Évvégi bónusz
  • Albérleti Támogatás
  • Home office lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Lokáció: Jász-Nagykun-Szolnok megye