Labor technikus

Autóipari gyártó és fejlesztő partnerünk részére keressük az új kollégát

pozícióba.

Feladatok:

  • Labortesztek végrehajtása vevői specifikációk alapján
  • Mérési eredmények dokumentálása és kiosztása a társosztályoknak
  • Mérőeszköz felügyelet (kalibrációk, MSA)
  • 3D mérés (Scan, CMM)
  • Klíma-és vizsgálókamrák programozása
  • Teszttervek készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal és a vevőkkel

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 1 éves laborban szerzett tapasztalat
  • Metrológiai ismeretek
  • Vevői, autóipari szabványok ismerete
  • CMM programozási tapasztalat előnyt jelent
  • Alapszintű angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Jelenléti premium, Évvégi bónusz
  • Albérleti Támogatás
  • Home office lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Lokáció: Jász-Nagykun-Szolnok megye