Junior folyamatmérnök

Autóipari gyártó és fejlesztő partnerünk részére keressük az új kollégát

Junior Folyamatmérnök

pozícióba.

Feladatok:

  • Termékek gyárthatóságának biztosítása és fejlesztése
  • Termelés támogatása a széria fázis végéig
  • Gyártási dokumentumok készítése (FMEA, Control Plan)
  • Termelékenység növelése, akciótervek készítése és nyomon követése
  • Szerelési hibák analizálása, kiküszöbölése
  • Műveleti utasítások készítése, aktualizálása
  • Szükséges mérések kidolgozása, eredmények kiértékelése

Elvárások:

  • Akár pályakezdők jelenkezését is várjuk
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Gyártó környezetben szerzett gyarkolat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Jelenléti premium, Évvégi bónusz
  • Albérleti Támogatás
  • Home office lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Lokáció: Jász-Nagykun-Szolnok megye