Adatfeldolgozó munkatárs

pozícióba

keresünk új kollégákat XIII. kerületben található partnerünk számára.

Amit nyújtunk:

• Hétfőtől péntekig történő munkavégzés 08:00-16:00 között
• 91. naptól magas béren kívüli juttatási csomag
• Határozott idejű 4-6 hónapos szerződés, ami kölcsönös együttműködés esetén hosszabbítható

A pozícióhoz tartozó feladatok:

• Az öröklésben érdekelteknek járó örökrész meghatározása
• A megállapított örökrészek utalása
• A hagyatékátadó végzések összevetése a banki rendszerekben található adatokkal
• Adatok rögzítése a banki és hagyatéki nyilvántartásban egyaránt

A pozíció betöltéséhez szükséges:

• Érettségi bizonyítvány
• Büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)
• Releváns, adminisztratív, pénzügyi területen szerzett tapasztalat
• Motiváció új ismeretek elsajátítására
• MS Office programok (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete