Connecting...

Back to results list

Termeléstervező

Location: Fejér megye Salary: Salary Negotiable
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: 2
Posted: about 1 month ago Reference: X3-587120

Gyártó partnercégünk részére keresünk Termeléstervező kollégákat.
Lokáció: Fejér megye

Amit kínálnak:
• Dinamikus, nemzetközi, stabil háttér
• Komplex feladatok és szakmai fejlődési lehetőség
• Versenyképes fizetés és juttatások
• Hosszútávú karrierlehetőség
• Átlagon felüli munkába járási költségtérítés

Főbb feladatok:
• Rövid és hosszú távú gyártási és szállítási tervek készítése
• Gyártási eredmények napi szintű nyomon követése, riportálása
• Napi kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal és a gyártással
• Anyagmegrendelések kontrollálása, beszállítói kapcsolattartás
• Szállítások támogatása
• Szakmai közreműködés projektekben

Elvárások:
• Gazdasági és/vagy műszaki felsőfokú végzettség
• Termelő vállalatnál hasonló munkakörben szerzett 1-3 év gyakorlat
• Felsőfokú Angol nyelvtudás szóban és írásban
• Logikus, analitikus gondolkodás
• Jó kommunikációs készség, csapatmunka
• Proaktivitás