Connecting...

Back to results list

Targoncavezető

Location: Páty Salary: Salary Negotiable
Sector: Procurement & Supply Chain Job Type: Temporary
Shift Type: FULL TIME Applications: 1
Posted: about 1 month ago Reference: X3-465846

Nemzetközi, logisztikai szolgáltatásokkal foglalkozó partnercégünk pátyi telephelyére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörre:

Mi vár rád, ha csatlakozol a csapathoz?
Fix alapbér + cafetéria + egyéb bérenkívüli juttatások,
Szabad hétvégék és ünnepnapok,
Korszerű munkakörnyezet, modern targoncák,
Gyümölcsnap, kávé, minőségi munkaruha,
Kiszámítható, stabil munkahely,
Céges busszal való utazási lehetőség.

Az alábbi feladatok várnak Rád:
Szállítójárművek lerakodása, megrakodás, anyagmozgató eszközzel,
Áruk tárhelyekre mozgatása, eltárolása,
Komissióhely feltöltési feladatok elvégzése,
Kiadásra előkészített áruk ellenőrzése,
Munkafolyamatokhoz szükséges adminisztráció elvégzése.

Mit várunk el Tőled:
Minimum általános iskolai végzettség,
Targoncavezetői jogosítvány (3312, 3313, 3324)
2 műszak vállalása (H-P 6:00-14:00, 14:00-22:00)
1-3 év tapasztalat

Ingyenes céges buszjárat: Csákvár, Vértesboglár, Bodmér, Szár, Felcsút, Bicske, Tatabánya, Csabdi, Mány, Páty, Budapest, Budaörs, Herceghalom, Biatorbágy, Etyek, Zsámbék, Szomor, Nagyegyháza, Budakeszi
Saját autóval 15 Ft/km támogatás