Connecting...

Back to results list

Senior IT Sales Consultant

Location: BUDAPEST, HUNGARY Salary: Salary Negotiable
Sector: Procurement & Supply Chain Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: N/A
Posted: 28 days ago Reference: X3-586361

 Hazai és nemzetközi piacon egyaránt jelenlévő szoftverfejlesztéssel, egyedi üzleti alkalmazások fejlesztésével foglalkozó partnercégünkhöz keresünk Senior IT Sales Consultant munkatársat.

Amit kínálnak:
• Szakmai fejlődés és karrierépítési lehetőség
• Családias környezet, kutya és biciklibarát hely
• Fiatalos, lendületes csapat
• Versenyképes bér
• Nyelvi képzés

Főbb feladatok:
• Új partnerek és üzleti lehetőségek felkutatása Magyar és nemzetközi piacon
• Új ügyfelek akvirációja
• Dedikált meglévő ügyfélkör kezelése
• Továbbértékesítési lehetőségek azonosítása
• Árajánlatok készítése és kezelése
• Kapcsolattartás a meglévő és új ügyfelekkel
• Marketing kommunikációs feladatok ellátása
• Riportálás a Sales Director felé

Elvárások:
• 4+ év szállítói oldali IT értékesítés területen szerzett tapasztalat
• Magabiztos Angol nyelvtudás
• Felsőfokú (gazdasági) végzettség
• Felhasználó szintű MS office ismeretek
• Kiváló kommunikáció szóban és írásban
• Teljesítmény és eredményorientált gondolkodás
• Ügyfélközpontúság, megbízhatóság, precizitás