Connecting...

Back to results list

Marketing Termékmenedzser

Location: BUDAPEST, HUNGARY Salary: Salary Negotiable
Sector: Other Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: N/A
Posted: about 1 month ago Reference: X3-587187

 Multinacionális partnercégünk részére keresünk Gyengeáramú Marketing Termékmenedzser kollégát.
Szektor: Electrical & Electronic Manufacturing

Amit kínálnak:
• Dinamikus, nemzetközi, stabil háttér
• Komplex feladatok és szakmai fejlődési lehetőség
• Versenyképes fizetés
• Hosszútávú karrierlehetőség

Főbb feladatok:
• Éves marketing tervek, akciótervek előkészítése
• Üzleti stratégiák kidolgozása a B2B, B2C piacokra
• Benchmark és marketing mix elemzés
• Termékkörhöz kapcsolódó piacfelmérés, piackutatás, menedzselés
• Termékbevezetés megtervezése és koordinálása
• Riportok, prezentációk előkészítése
• Termékek és applikációk tesztelése, dokumentáció készítése, fordítása
• Oktatások, termékbemutatók szervezése, tartása

Elvárások:
• Villamosmérnöki/műszaki menedzseri végzettséged, és/vagy villamosiparban szerzett releváns tapasztalat
• Kereskedelmi vagy marketing szakirányú felsőfokú végzettség és tapasztalat, IOT ismerete
• Marketing tapasztalat
• Tárgyalási szintű Angol nyelvtudás
• Magas fokú precizitás, kreativitás
• Önállóság, gyorsaság, hatékonyság és rugalmasság
• Magas felhasználói szintű számítástechnikai tudás (Excel, Word, PPt)
• Jó problémamegoldó és stressztűrő képesség