Connecting...

Back to results list

IT Sales Consultant

Location: BUDAPEST, HUNGARY Salary: Salary Negotiable
Sector: Procurement & Supply Chain Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: 3
Posted: 3 months ago Reference: X3-436852

Hazai és nemzetközi piacon egyaránt jelenlévő szoftverfejlesztéssel, egyedi üzleti alkalmazások fejlesztésével foglalkozó partnercégünkhöz keresünk Senior IT Sales Consultant munkatársat.

Amit kínálnak:
• Versenyképes bér
• Folyamatos szakmai és nyelvi képzés
• Családias környezet, kutya és biciklibarát hely
• Fiatalos, lendületes csapat

Főbb feladatok:
• Új partnerek és üzleti lehetőségek felkutatása Magyar és nemzetközi piacokon
• Dedikált meglévő ügyfélkör kezelése
• Továbbértékesítési lehetőségek azonosítása
• Árajánlatok készítése és kezelése
• Kapcsolattartás a meglévő és új ügyfelekkel
• Riportálás a Sales Director felé

Elvárások:
• 4-5 év IT sales-ben vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Magabiztos angol nyelvtudás
• Felsőfokú (gazdasági) végzettség
• Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
• Kiváló kommunikáció szóban és írásban
• Teljesítmény és eredményorientált gondolkodás
• Ügyfélközpontúság
• Megbízhatóság, precizitás