Connecting...

Back to results list

Erősáramú Projektmenedzser

Location: BUDAPEST, HUNGARY Salary: Salary Negotiable
Sector: Procurement & Supply Chain Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: N/A
Posted: 26 days ago Reference: X3-587189

 Multinacionális partnercégünk részére keresünk Erősáramú Projektmenedzser kollégát.
Szektor: Electrical & Electronic Manufacturing
Lokáció: Dél-Dunántúli régiós munkavégzés

Amit kínálnak:
• Dinamikus, nemzetközi, stabil háttér
• Komplex feladatok és szakmai fejlődési lehetőség
• Versenyképes fizetés
• Hosszútávú karrierlehetőség

Főbb feladatok:
• Építőipai projektek felderítése, megnyerése
• Forgalmi célkitűzések megvalósítása
• Kapcsolattartás beruházókkal, tervezőkkel, kivitelezőkkel
• Ajánlatkészítés (műszaki és ár)
• A meglévő partneri kör bővítése, elkötelezettségük növelése

Elvárások:
• Villamosmérnöki végzettség (erősáramú szakirány előnyben)
• Kommunikációképes Angol és/vagy Francia nyelvtudás
• Jó kommunikációs készség és tárgyaló képesség
• Projekt szemlélet
• Precizitás, jó együttműködő képesség és kreativitás
• B kategóriás jogosítvány

Előny:
• Berendezésgyártásban szerzett tapasztalat
• Legalább 3 éves szakmai és/vagy kereskedelmi tapasztalat