Connecting...

Back to results list

DIY Projekt Felelős

Location: BUDAPEST, HUNGARY Salary: Salary Negotiable
Sector: Procurement & Supply Chain Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: N/A
Posted: about 1 month ago Reference: X3-587191

 Multinacionális partnercégünk részére keresünk DIY Projekt Felelős kollégát.
Szektor: Electrical & Electronic Manufacturing

Amit kínálnak:
• Dinamikus, nemzetközi, stabil háttér
• Komplex feladatok és szakmai fejlődési lehetőség
• Versenyképes fizetés
• Hosszútávú karrierlehetőség
• Céges autó,laptop és telefon

Főbb feladatok:
• Áruházláncok forgalmi célkitűzések megvalósítása
• Kapcsolattartás az áruházlánci központokkal, beszerzőkkel
• Bolti szortimentek folyamatos karbantartása, polcszervizes tevékenység ellátása
• Az áruházlánci partnerkör elkötelezettségének növelése, rendelések felvétele
• DIY kereskedelmi akciók kialakítása, termékválaszték összeállítása
• Előrejelzések, termékválaszték bővítésének készítése, megvalósítása

Elvárások:
• Középfokú műszaki vagy villamossági és/vagy kereskedelmi végzettség
• Jó kommunikációs és tárgyaló képesség
• Legalább 3 éves szakmai és/vagy kereskedelmi tapasztalat (DIY előny)
• B kategóriás jogosítvány
• Kommunikációképes Angol és/vagy Francia nyelvtudás
• Csapatjátékos