Connecting...

Back to results list

Beszerző

Location: Pest megye Salary: Salary Negotiable
Sector: Procurement & Supply Chain Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: 1
Posted: 29 days ago Reference: X3-586343

 Multinacionális partnerünk keres Beszerző kollégát.
Lokáció: Pest megye – Északi része

Amit kínálnak:
• Dinamikus, nemzetközi, stabil háttér
• Komplex feladatok és szakmai fejlődési lehetőség
• Versenyképes fizetés
• Hosszútávú karrierlehetőség

Főbb feladatok:
• Termékek beszerzése, beszerzési stratégiák kialakítása
• Készletfigyelés és gazdálkodás
• Rendszeres kapcsolattartás a besezállító partnerekkel
• Ajánlatok kezelése a beszállítóktól
• Árváltozások nyomonkövetése és ártárgyalások önálló lebonyolítása
• Managementtel és társosztályokkal való egyeztetés
• Riportok készítése

Elvárások:
• Legalább 3 éves, Beszerzői munkakörben szerzett tapasztalat
• Tárgyalásban szerzett ismeret
• Tárgyalóképes Német nyelvtudás
• SAP tudás
• MS Office felhasználó szintű ismerete
• Kiváló kommunikációs készség
• Proaktív, céltudatos és pozitív attitűd