Senior Java fejlesztő

Job description

 Nemzetközi szoftverfejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó szolgáltatásmenedzsment-folyamatokra szakosodó partnercégünk számára keresünk Senior Java fejlesztő kollégát

Feladatok:

• Nálunk a szoftverfejlesztők munkája nem csak programozásból áll, így a kódoláson kívül neked is számos egyéb feladatod és felelősséged lesz - részt veszel majd a projektek előkészítésében, megtervezésében is
• Előfordulhat, hogy egy adott cél elérése érdekében több csapatnak is együtt kell működnie, ilyenkor jól jön, ha segíteni tudsz ennek minél hatékonyabb lebonyolításában
• Az implementáció során nagy hangsúlyt fektetünk a kódminőségre, ezért gyakran veszel majd részt pair programmingban és code review-kban
• Egy scrum csapat tagjaként lehetőséged lesz együtt dolgozni néhány másik fejlesztővel, egy product ownerrel, egy scrum masterrel, valamint egy tesztelővel
• Tapasztalt fejlesztőként lehetőséged lesz az újoncok mentorálására is. Fontos, hogy jól és érthetően tudj magyarázni

Elvárások:

• legalább 4 év tapasztalattal rendelkezel Java nyelven
• a kódoláson túl szeretsz más megközelítésből is kipróbálni dolgokat – metrikák, DevOps, integráció
• döntéseidet tényszerű adatokkal támasztod alá (data-driven mindset)
• szeretnél egy olyan csapat tagja lenni, ahol mindannyian egy közös cél érdekében dolgoztok
• fontos számodra, hogy a forráskód könnyen érthető és karbantartható legyen
• szívesen dolgozol komplex problémákon
• jól kommunikálsz és folyékonyan beszélsz angolul
• előny, ha dolgoztál már Agile környezetben

Amit partnercégünkhöz kínál:

• Szabadságot a munkádban
• Innovatív környezetet, ahol számít a véleményed
• Fejlődési lehetőségeket: két hetente egy napot személyes fejlődésedre fordíthatsz, lehetőséged van konferenciák látogatására is (évente egyszer saját konferenciát is szervez a cég)
• Nemzetközi munkakörnyezet: napi szinten kommunikálnak holland és német munkatársaikkal
• Nyitott vállalati kultúra, családias légkör, és segítőkész munkatársak
• Értékek, amiket képviselnek: szabadság, bizalom és felelősség
• Sokrétű béren kívüli juttatási csomag

Woman looking to the right

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!