Karbantartó mérnök

Job description

Papír iparban tevékenykedő gyártópartnerünk részére keressük az új kollégát
pozícióba.

Feladatok:

• Tervezett karbantartásokban, eseti meghibásodások javításában való részvétel
• Karbantartási ütemterv elkészítése, folyamatos nyomonkövetése
• Beruházások keretében új berendezések telepítésének, beüzemelesének támogatása
• Műszakos karbantartó kollégák munkájának koordinálása
• Közvetlen együttműködés a termelési területekkel, a termelékenység hatékonyságának javítása érdekében
• Gépleállások kivizsgálásában, javításában való részvétel
• Pótalkatrész rendelések lebonyolítása

Elvárások:
• Felsőfokú műszaki végzettség
• Legalább 3 év karbantartási területen szerzett tapasztalat
• Gyártóberendezés telepítési tapasztalat
• Alapfokú angol nyelvtudás,
• MS Office eszközök magabiztos használata
• Terhelhetőség, dinamizmus, proaktivitás, stressz tűrés.

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Cafeteria
• Éves Bónusz
• Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Lokáció: Heves megye

Woman looking to the right

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!