Gyártástámogató mérnök

Job description

Sportszer gyártással foglalkozó partnerünk részére keressük az új kollégát
pozícióba.

Feladatok:

• Gyártási, karbantartási folyamatok komplex támogatás műszaki oldalról
• Gyártási dokumentációk elkészítése, folymatos frissítése
• Nyersanyagok és késztermékek adminisztrációja
• Gyártó cellák, robotok programozása
• A gyártási rendelések nyomon követése
• Termelési jelentések elkészítése
• A gyártási folyamatok fejlesztése, optimalizálása

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• Legalább 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
• Kommunikációs szintű Angol nyelvtudás
• Számítógépes tervező programok ismerete (Solid Works)
• Kiváló problémamegoldó képesség, komplex gondolkodás
• Gyártógépek (lézergépek, CNC gépek, robotcellák) programozásában szerzett tapasztalat

Előny:
• Célgép tervezésben szerzett tapasztalat
• Csomagolástechnikában szerzett tapasztalat
• Automatizálási ismeret

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Egészségbizotosítás, Patika kártya
• Nyelvtanulás támogatás
• Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Lokáció: Dél Pest megye

Woman looking to the right

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!