Full-stack PHP Developer

Job description

 E-Commerce területen tevékenykedő partnercégünk számára keresünk Full-stack fejlesztő kollégát.

Feladatok:

  • Részvétel a cég publikus weboldalának full-stack fejlesztésében, főként backend fókusszal
  • Adatbázis query-k készítése és optimalizációja
  • A ticketing rendszerből érkező feladatok elvégzése
  • A cég külföldi vállalataival történő kapcsolattartás angol nyelven

Elvárások:

  • 3 év tapasztalat full-stack fejlesztésben (PHP)
  • HTML, CSS, JavaScript technológiákban való jártasság
  • Magabiztos MySQL5+ tudás
  • Alap tesztelési ismeretek (pl. unit testing)
  • Alapszintű Laravel tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyök:

  • React ismerete
  • Agilis fejlesztői környezetben szerzett munkatapasztalat
  • Nagy adatbázisokkal történő munkavégzés
  • Webshop fejlesztésében szerzett tapasztalat

Amiért érdemes partnercégünkhöz csatlakozni:

  • Tanulási és fejlődési lehetőség, különböző stack-ek elsajátítása
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, éves bónusz)
  • Nyelvtanulási hozzájárulás
  • Rugalmas munkaidő
  • Lehetőség otthoni munkavégzésre
  • Plusz szabadnapok az éves kereten felül
  • Rendszeres csapatépítők, esetenként külföldön is
Woman looking to the right

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!