Call Center munkatárs

Job description

Ha szeretnél tapasztalatot gyűjteni az ország egyik legnagyobb hazai szolgáltatójánál, akkor nálunk a helyed! Ügyfelünk részére keresünk munkatársakat a II. kerületbe

Call Center munkatárs pozícióba

Ami Rád vár, ha csatlakozol hozzánk:

Részben otthoni munkavégzés a betanulást követően (heti 2 nap)

Kiváló munkahelyi légkör, modern és kényelmes irodaház, ahol dinamikus csapat vesz körül

Első teljes hónaptól cafeteria juttatás és év végi bónusz

Ha sportolni szeretnél, mi támogatjuk (wellness bérlet)

Lazításként relax helység és csocsóasztal áll rendelkezésedre

Ha motivált vagy, segítünk a szakmai előrelépésben

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

Ügyfelek tájékoztatása telefonon és írásban

Információnyújtás biztosítási termékekkel kapcsolatban

Értékesítő munkatársak támogatása telefonon

Reklamációk megoldása önállóan, valamint társterületekkel együttműködve

A pozíció betöltéséhez szükséges, hogy:

Ügyfélszolgálati területen szerzett 1 éves tapasztalatod legyen

Jó kommunikációs- és problémamegoldó készséggel rendelkezz

Legyen ügyfélközpontú, pozitív szemléletmódod és együttműködési készséged

Rendelkezz legalább középfokú végzettséggel

Felhasználói szinte ismerd MS Office programjait (Word, Excel)

Előny: pénzügyi/biztosító társaságnál szerzett tapasztalat ügyfélszolgálati területen, magabiztos angol nyelvtudás

Woman looking to the right

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!