Senior Test Automation Engineer

Egyedi szoftverfejlesztő partnercégünk számára keresünk Senior Test Automation Engineer kollégát.

Feladatok:

• Tesztesetek készítése specifikációk alapján
• Tesztautomatizálás, esetenként manuális tesztelés
• Tesztszkriptek karbantartása és naprakészen tartása
• Teszteredmények felülvizsgálata
• Teszt forgatókönyvek összeállítása
• Folyamatos együttműködés a fejlesztőkkel
• Már meglévő tesztek automatizálása

Elvárások:

• Min. 4 év releváns szakmai tapasztalat
• Rest és Soap interfészek ismerete
• Selenium és/vagy Appium ismerete
• Valamilyen verziókövető rendszer ismerete
• Tesztautomatizálást támogató alkalmazások ismerete (pl. RestAssured)
• Teszteszközök ismerete (JMeter, Postman, SoapUI)
• Hatékony problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet
• Jó kommunikációs készség, proaktivitás
• Tervezési és dokumentálási készség
• Angol nyelvismeret, leginkább írásban, illetve tesztesetek írása angolul

Előnyök:

• ISTQB CTFL
• Agilis működésben szerzett tapasztalat
• Valamilyen programozási nyelv, keretrendszer ismerete (Java, Angular)
• Adatbázis kezelőkben szerzett tapasztalat (Oracle RDBMS, NoSql)
• RestAssured eszköz ismerete
• Gherkin – Cucumber tapasztalat
• CI/CD eszközök ismeret (Jenkins)

Amiért érdemes partnercégünkhöz csatlakozni:

• Hosszú távú és stabil munkahely
• Izgalmas, komplex és kihívást jelentő feladatok
• Versenyképes jövedelmezés
• Inspiráló munkakörnyezet motivált, sikerorientált és lendületes csapatban
• Szakmai képzések
• Home office lehetőség