Quality engineer

Sportszer gyártással foglalkozó partnerünk részére keressük az új kollégát
Minőségügyi mérnök
pozícióba.

Feladatok:

• Bejövőáru ellenőrzési folyamatok koordinálása, kapcsolódó dokumentumok naprakészen tartása
• Beszállítói- és vevői reklamáció kezelésében, kapcsolattartásban való részvétel
• Reklamációk kivizsgálása, folyamatos nyomon követése, megoldásában való részvétel
• Minőségügyi dokumentumok elkészítése, felülvizsgálata, módosítása
• Partnerekkel és beszállítókkal történő egyeztetéseken való részvétel
• Próbagyártások és mintagyártások támogatása
• Változáskezelési folyamatokban (EC) részvétel
• Rendszeres riportok és elemzések készítése

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• Legalább 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
• Tárgyalóképes Angol nyelvtudás
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
• Folyamatszemlélet, Lean gondolkodásmód

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Egészségbizotosítás, Patika kártya
• Nyelvtanulás támogatás
• Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Lokáció: Dél-Pest megye