Pénzügyi adminisztrátor

Német hátterű, családi tulajdonú nemzetközi ügyfelünk részére – aki csomagolástechnikával foglalkozik – keresünk pályakezdő vagy tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

Miért vagyunk jó választás?

Pályakezdőként szakmai fejlődési lehetőség

Hosszútávú munkalehetőség egy biztos hátterű cégnél, ahol beleláthatsz az üzleti élet működésébe

Hibrid munkavégzés, heti két nap homeoffice betanulást követően

Lokáció: Fót

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

Pénzügyi és számlázási feladatok ellátása

Kapcsolattartás a vevőkkel

Együttműködés a ügyvezetővel

Adminisztráció SAP rendszerben

Kintlévőség kezelés

Fő elvárások:

Felsőfokú végzettség (gazdasági diploma előny)

Középszintű angol vagy német nyelvtudás

Motiváltság, elhivatottság

Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek