Operatív beszerző

Amerikai hátterű partnercégünkhöz, aki főként elektronikai alkatrészek kereskedelmével foglalkozik, és emellett egyéb logisztikai megoldásokat nyújt ügyfelei részére, az alábbi pozícióba keresünk kollégát:

Miért vagyunk jó választás?

Heti 3 nap home office lehetőség betanulást követően

Versenyképes fizetés és juttatási csomag: SZÉP-kártya, Medicover egészségügyi szolgáltatás, törvényen felüli bejárás támogatás, éves bónusz

Munkaidő: Hétfő-Péntek 8:30-17:00

Lokáció: Fót

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

Elektronikai alkatrészek beszerzése a vevői igények szerint

Napi szintű kapcsolattartás a beszállítókkal

Anyagok és szolgáltatások biztosítása az ütemezésnek, szerződött kondícióknak és minőségi követelményeknek megfelelően

A termékek gyártási ideje alapján elvárható szállítási határidők figyelembe vételével a gyártási, mennyiségi és árproblémák kezelése a beszállítóval, illetve a társosztállyal

A beszerzési megrendelések nyomonkövetése, a fuvarszervezéshez szükséges adatok és dokumentációk biztosítása

Számlák ellenőrzése, továbbítása a pénzügyi osztály felé; mennyiségi, illetve ár szempontból a hibás számlák ügyintézése

Fő elvárások:

Felsőfokú végzettség

1-3 év releváns tapasztalat

Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Erős számítástechnikai ismeretek, különösen a Microsoft Excelt illetően