Lean mérnök

Partnerünk a világ egyik legnagyobb fejlesztő és gyártó autóipari vállalata

LEAN mérnök

pozícióba keresi új kollégáját.

Feladatok:

  • Fejlesztő workshop tervek elkészítése a termelési területtel közösen
  • Fejlesztő workshopok, projektek szervezése, dokumentálása, nyomon követése és
  • mentorálása
  • Részvétel a LEAN csapat munkájában
  • Új szabványok kialakítása és bevezetése
  • A bevezetett LEAN eszközök, folyamatok folyamatos ellenőrzése, működtetése
  • Oktatások előkészítése, megszervezése és megtartása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • LEAN eszköztár ismeretek
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Hasonló területen szerzett min. 3 éves  tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Lakhatási támogatás
  • Fiatalos légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Lokáció: Győr-Moson-Sopron megye