Könyvelő munkatárs

Multinacionális partnercégünkhöz - aki vezető autókölcsönzéssel foglalkozó, amerikai központú vállalat - az alábbi pozícióba keresünk kollégát:

Miért vagyunk jó választás?

Tagja lehetsz egy multikulturális, befogadó csapatnak

A munkaidő rugalmas, a törzsidő 10-16 óra között van, a fennmaradó 2 órát Te igazítod a napirendedhez

Teljes mértékben az otthon kényelméből végezheted a munkád, havi 4 alkalom irodalátogatással

Havibér mellett cafeteria juttatás és egyéb céges lehetőségek várnak

Az alábbi feladatokban számítanánk Rád:

Komplex könyvelési feladatok ellátása

Zárásokban való részvétel

Kimutatások, pénzügyi riportok készítése

Partnerekkel és belsős csapatokkal való kapcsolattartás

Te vagy, akit keresünk, ha:

Rendelkezel gazdasági diplomával, erős számviteli alapokkal

Van 2-3 éves tapasztalatod könyvelés területén

Kommunikációképes szinten van az angol nyelvtudásod szóban és írásban is

Előny: mérlegképes könyvelő végzettség

Lokáció: Budapest, XIII. kerület