Fröccsüzemi supervisor

Autóipari gyártó és fejlesztő partnerünk részére keressük az új kollégát

Fröccsöntő üzemi supervisor

pozícióba.

Feladatok:

  • Fröccsöntő üzem mérnökségi munkájának teljeskörű koordinálása
  • Együttműködés a társterületekkel az üzem hatékony működésének biztosításának érdekében
  • Az üzem KPI számainak folyamatos nyomokövetése, fejlesztése
  • A munkakörrel kapcsolatos jelentések, statisztikák kiértékelése
  • Termeléstámogató rendszerek integrálásban való aktív részvétel
  • Költségcsökkentő (Lean, Kaizen, PCO) projektekben való részvétel
  • Javító intézkedések bevezetése a belső selejtszám, reklamációk és állásidők csökkentése érdekében

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Széria termelésben szerzett vezetői tapasztalat
  • Fröccsöntéssel kapcsolatos tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Határozott fellépés, kiváló koordinációs képesség, terhelhetőség, dinamizmus, proaktivitás, stressztűrés, jó problémamegoldó képesség
  • MS Office eszközök magabiztos használata

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Jelenléti premium, Évvégi bónusz
  • Albérleti Támogatás
  • Home office lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Lokáció: Jász-Nagykun-Szolnok megye