Épületkarbantartó

Logisztikai ingatlanok bérbeadásával és műszaki üzemeltetésével foglalkozó nemzetközi ügyfelünk számára keresünk munkatársat

pozícióba

Miért vagyunk jó választás?

• Korszerű munkakörnyezet, eszközök és berendezések
• Nemzetközileg is elismert céges háttér
• Hosszútávú munkalehetőség
• Céges telefon és munkaruha
• Bejárás támogatása
• Munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00 és 16:00 között

Főbb feladatkörök:

• Az épületekhez tartozó gépészeti és elektromos rendszerek üzemeltetése, ellenőrzése
• Épületgépészeti karbantartás és az eseti hibajavítási feladatok ellátása
• Kisebb villanyszerelési feladatok elvégzése
• Víz-csatornaszerelvények karbantartása
• Dokumentációk naprakészen tartása

A pozíció betöltéséhez tartozó elvárások:

• Minimum 1-2 év épületkarbantartásban szerzett tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány
• Önálló, pontos munkavégzés
• Műszaki affinitás

Előny: Villanyszerelői végzettség

Lokáció:Eger