EHS Mérnök

Papír iparban tevékenykedő gyártópartnerünk részére keressük az új kollégát
Munkavédelmi mérnök
pozícióba.

Feladatok:

• Gyártásban zajló munkavédelmi folyamatok ellenőrzése, folyamatos fejlesztése
• Munkabiztonsági és foglalkozás-egészségügyi szabályzatok elkészítése, folyamatos frissítése
• Beruházások során gép telepítések támogatása munkavédelmi oldalról
• Munka-, használati utasítások, kockázatértékelések, baleseti jegyzőkönyvek elkészítése
• Munkavédelmi oktatások megszervezése, lebonyolítása
• Belső auditokon, körbejárásokon való részvétel

Elvárások:
• Felsőfokú munkavédelmi végzettség
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• MS Office eszközök magabiztos használata
• Terhelhetőség, dinamizmus, proaktivitás, stressz tűrés.

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Cafeteria
• Éves Bónusz
• Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Lokáció: Heves megye