Beszállítói diszponens

Autóipari gyártó és fejlesztő partnerünk részére keressük az új kollégát
pozícióba.

Feladatok:

• Széria alkatrészek, alapanyagok szállítási lehívásánakkiadása a beszállítók felé
• A rendelésállomány nyomon követése a vevői / gyártási igények alakulásának megfelelően
• Anyaghiány és az extra fuvarok elkerülése, minimális szinten tartása
• Késedelmes beszállítók, elmaradások sürgetése.
• Szállítmányozással való kapcsolattartás.
• Beszállítókkal való kapcsolattartás.
• Vállalatirányítási rendszer diszpozitív alapadatainak feltöltése, karbantartása
• Adatszolgáltatás, riportok készítése

Elvárások:

• Legalább középfokú szakirányú végzettség
• Min 1 éves logisztikai területen szerzett tapasztalat
• Angol tárgyalóképes nyelvismeret
• Jó kommunikációs készség és projekt szemlélet
• Kimagasló problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

• Versenyképes jövedelem
• Jelenléti premium, Évvégi bónusz
• Albérleti Támogatás
• Home office lehetőség
• Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Lokáció: Jász-Nagykun-Szolnok megye