Adminisztrációs munkatárs

Állás leírása

Adminisztrációs munkatárs pozícióba

keresünk munkatársakat ügyfelünk részére, a II. kerületbe!
Ha szeretnél tapasztalatot gyűjteni az ország egyik legnagyobb hazai szolgáltatójánál, akkor nálunk a helyed!

Ami Rád vár, ha csatlakozol hozzánk:

Homeoffice lehetőség a pandémia után is

Kiváló munkahelyi légkör, modern és kényelmes irodaház

Lazításként relax helység és csocsóasztal is rendelkezésre áll

Ha sportolni szeretnél, mi támogatjuk (wellness bérlet)

Szakmai fejlődés és képzési lehetőségek

Cafeteria az első teljes hónaptól

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

E-mailek, ügyféllevelek és hatósági megkeresések megválaszolása

A biztosítási ajánlatokon szereplő adatok ellenőrzése és rögzítése

A szerződésekhez beérkező változás-bejelentések feldolgozása, valamint az adatmódosítások rögzítése

Szerződések megszüntetése, túlfizetések utalása, díjak átkönyvelése

Reklamációk, panaszmegelőzések megválaszolása

Társosztályok által indított kérelmek feldolgozása

A pozíció betöltéséhez szükséges, hogy:

Legyen ügyfélközpontú, pozitív szemléletmódod

Rendelkezz legalább középfokú végzettséggel

Felhasználói szinten ismerd MS Office programjait (Word, Excel)

Előny:

pénzügyi/biztosító társaságnál szerzett munkatapasztalat